Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie

APEL O OSZCZĘDZANIE WODY

 

Szanowni Klienci Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie w związku z występującym okresem upałów prosimy o rozważny i możliwie oszczędny pobór wody z gminnej sieci wodociągowej.

Prosimy o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów spożywczych i socjalnych oraz ograniczenie używania wody do podlewania trawników, ogrodów, mycia samochodów oraz napełniania przydomowych basenów.

Wysokie zużycie wody do celów innych niż spożywcze i socjalne może powodować zakłócenia w dostawie wody z gminnej sieci wodociągowej w postaci spadku ciśnienia w sieci wodociągowej oraz występowanie okresowych przerw w dostawach wody.

Prosimy mieszkańców o zastosowanie się do powyższego apelu oraz o wyrozumiałość wobec zaistniałych trudności i uciążliwości w zakresie zapewnienia dostaw wody z gminnej sieci wodociągowej.

 

 

 

 

KOMUNIKAT

 Szanowni Państwo,

 

Mając na uwadze zagrożenie epidemiczne powodowane rozprzestrzenianiem się KORONAWIRUSA/COVID-19 oraz dbając o bezpieczeństwo petentów i naszych pracowników apeluje się do interesantów o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w siedzibie zakładu jedynie do przypadków naprawdę koniecznych i najpilniejszych - w pozostałych sprawach prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

W sprawie odczytów wodomierzy uprzejmie prosimy o podawanie stanu wodomierza do Inkasentów zakładu pod numerami telefonów 575 109 929, 575 108 929 lub mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek